Združenje atletskih veteranov Slovenije

BAMACI 2020 – Balkansko prvenstvo za veterane v dvorani – 7. in 8. marec 2020

29. februar 2020

7. in 8. marca 2020 se bo v Beogradu odvijalo Balkansko atletsko prvenstvo v dvorani za  veterane. Kar 62 atletov in atletinj veteranov tvori slovensko ekipo:

 

ARČON EGON M55 60m; 200m; 400m 

BELE KRISTINA F45 3000m 

BLATNIK ZVONKA F55 200m; 800m 

BOŽIČEK MARKO M55 400m; 60m Hurdles 

BREGANSKI MOJCA F50 Long Jump; High Jump 

BRIŠAR ROSANA F40 200m 

ČAD MARJETA F70 High Jump; Shot Put 

ČESNIK VALENTIN M50 1500m; 3000m 

DIMITRIJEVIĆ IZTOK M55 Pole Vault 

ĐUMIĆ SRETKO M65 800m; 1500m 

ERŽEN BOŠTJAN M50 60m; 200m; 400m; Long Jump 

FLAC TATJANA F45 60m; 200m 

GAČNIK BARBARA F40 60m Hurdles; Long Jump; High Jump 

GRIL DAMJAN M50 400m; Long Jump; Triple Jump; Pole Vault 

HOTKO VANJA F40 1500m; 3000m; Shot Put 

HRIBAR MITJA M60 400m; 1500m; 3000m 

JEMENŠEK SILVESTER M75 1500m; 3000m 

KLARIČ ALJAŽ M40 400m 

KLARIČ IVAN M75 Shot Put; Disk Throw; Javelin; Hammer Throw 

KOCJANČIČ ROK M45 200m; 400m 

KOKOŠINEK ANDREJA F40 Shot Put 

KOMEL BRANIMIR M55 1500m; 3000m 

KONC LADO M75 60m; 200m; 400m; 60m Hurdles 

KOREN DUŠAN M60 Javelin; Hammer Throw 

KOROŠAK HEDVIKA F45 60m; Long Jump; Shot Put 

KOŠAR JANJA F40 60m; 200m 

KRAGELJ BOGDAN M70 60m; 200m; Long Jump; Triple Jump 

LESKOVŠEK ALJA F40 60m 

MARKOVIČ-KOCEN BLANKA F50 3000m 

MAUKO ZDRAVKO M60 60m Hurdles; Long Jump; Triple Jump; High Jump 

MOHORIČ MOJCA F40 60m; 400m; 60m Hurdles; Shot Put 

NIKOLIČ DRAGO M65 60m; 200m; 400m 

NOVINA NATAŠA F45 3000m Walk 

PIRNAT JOŽE M45 Shot Put; Disk Throw; Hammer Throw 

PISIĆ VASILIJE M80 Shot Put; Disk Throw; Hammer Throw 

PLANINC LAURA F40 60m; 200m; 400m; 800m 

POKLAR ANDREJA F50 3000m Walk 

PREINDL DEJAN M40 1500m; 3000m 

PREPELIĆ DRAGANA F50 Shot Put; Disk Throw; Hammer Throw

PREZELJ DUŠAN M70 High Jump 

PREZELJ STANKA F65 High Jump 

PRSTEC MIRO M60 Shot Put; Disk Throw; Hammer Throw 

ROGELJ JOŽEFA F70 60m; 800m; 1500m; 3000m 

RUZZIER FABIO M65 3000m Walk 

SAVIČ VLADIMIR M75 1500m; 3000m 

ŠIMŠIĆ MILOSAV M55 60m; Long Jump 

SLUGA MARKO M80 High Jump; Shot Put; Javelin; Hammer Throw 

ŠOBA ALBERT M60 60m; 200m; 60m Hurdles 

ŠPAROVEC MATJAŽ M45 High Jump 

ŠUŠTARŠIČ BRIGITA F45 60m; 200m 

SUZIĆ BRANKO M55 Shot Put; Disk Throw 

SVET MITJA M50 High Jump; Shot Put 

TEMLIN MATEJ M45 3000m 

TEPEŠ JULIJA F50 200m; 400m; 3000m 

TERŠEK ROBERT M45 Triple Jump; High Jump; Javelin 

URŠIČ JOŽE M80 Shot Put; Disk Throw; Hammer Throw 

VIDMAJER ADI M75 Shot Put; Disk Throw; Hammer Throw 

VIRANT KONSTANTIN M65 Shot Put; Disk Throw; Hammer Throw 

VREČKO JANKO M50 800m; 1500m 

ŽALIG MIHA M35 Long Jump; High Jump 

ŽALIG TJAŠA F35 800m; 1500m 

 

Rezultate in uvrstitve našega zastopstva bomo lahko spremljali na e-povezavi https://bamaci2020.rs/bamaci/